ویژگی های MIUI 13 رابط کاربری شیاومی

حریم خصوصی

جدا از سایر ویژگی ها، MIUI 13 دارای ویژگی های امنیتی برای محافظت از داده های کاربران و محافظت از حریم خصوصی آنها به کمک خصوصیات زیر است:

محافظت در برابر انواع کلاهبرداری ها:

1_ محافظت در برابر کلاهبرداری در پیام ها: حفاظت از کلاهبرداری جدید در سطح سیستم به تلفن شما کمک می کند تا تماس ها و پیام های کلاهبرداری را شناسایی کند و در یک پیغام فوری به شما هشدار دهد.

2_ محافظت از برنامه: سیستم قبل از نصب برنامه به شما اطلاع می‌دهد که آیا آن برنامه برای گوشی هوشمند شما ایمن است یا خیر.

3_ نماد های هشدار جدید: اکنون به علائم و تصاویر هشدار جدیدی دسترسی دارید که درک بهتری از آنچه که کلاهبرداری واقعاً به آن مربوط می شود را برای شما به ارمغان می‌آورد.

الگوریتم جدید تشخیص چهره:

در طول تأیید چهره، دستگاه مجهز به MIUI 13 چهره شما را نشان نمی‌دهد، در عوض داده‌های چهره شما را تأیید می‌کند و چهره شما را پنهان نگه می‌دارد. به گفته شیائومی، این ویژگی برنامه ها را از جمع آوری بیش از حد اطلاعات چهره شما باز می‌دارد.

رصد داده های برنامه ها:

شما همیشه گزینه ای برای بررسی اینکه کدام برنامه ها چه چیزی را از تلفن هوشمند شما جمع آوری می کنند دارید، یک بخش جدید در بخش “اطلاعات برنامه”، همه مجوزهایی را که برنامه مربوطه دریافت می کند را به شما نشان می دهد.

 

ویژگی های MIUI 13

کارایی
احتمالاً این بخش برای اکثر مصرف کنندگان کمی مهم تر است، زیرا ممکن است در شرایط کاربری مختلف دستگاه نتواند عملکرد پایدار داشته باشد اما به عنوان MIUI 13 به عنوان یک رهبر عمل می کند تا اطمینان حاصل شود که تجربه شما روان باقی می ماند.

MIUI 13 بر مفهوم تمرکز بیشتر روی محاسبات، ارائه مدیریت بهتر حافظه و مدیریت کارآمد ذخیره سازی با فرآیندی ساده تمرکز دارد.

تنها نیست، MIUI 13 عملکرد جدیدی را برای شما به ارمغان می آورد که بهتر از آخرین نسخه MIUI یعنی MIUI 12.5 EE است.

رابط جدید شیائومی در یک تجربه روانتر از اجرای برنامه های سیستمی، 20 تا 26 تسلط بیشتری نسبت به MUI 12.5 EE دارد.

در برنامه های ثالث نیز تسلط کلی 15 تا 52 درصد نسبت به چیزی که در MUI 12.5 EE بود، بهبود یافته است.

علاوه بر این، میانگین تعداد برنامه‌های باز در پس‌زمینه هم‌اکنون می‌تواند تا 14 برنامه به طور همزمان در یک گوشی شیائومی، برای مثال Mix 4، افزایش یابد.

در نهایت، عملکرد خواندن و نوشتن برای بیش از 36 ماه بدون هیچ افت مشخصی در دسترس شما خواهد بود و تنها 5 درصد از کل آن در طول این زمان کاهش می یابد

نوشته‌های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها